„BioChlor“ (užtrūkusioms karvėms)

Produkto aprašymas:

BioChlor – tai pastovus, gardus anijonų šaltinis. Bio-Chlor® užtikrina neigiamą katijonų-anijonų skirtumą racione (angl. DCAD) pereinamuoju laikotarpiu, dėl to padidėja kalcio kiekis kraujyje ir stabilizuojasi didžiojo prieskrandžio terpė. Tai leidžia sumažinti medžiagų apykaitos sutrikimus laikotarpiu po veršiavimosi, pagerina fermentacijos procesą didžiajame prieskrandyje, ir apsiveršiavusios karvės duoda daugiau pieno.

Pakuotė:

Maišai (25 kg). Granuliuoti milteliai.

Sudedamosios dalys:

Kviečiai, šalutiniai produktai iš amino rūgščių su Corynebacterium glutamicum (12.2.4 ES reglamentu (ES) Nr 68/2013), šalutiniai produktai iš aminorūgščių su Escherichia coli K12 (12.2.5 ES reglamentas (ES) Nr 68/2013), magnio chloridas.

Naudojimas:

Šerti 0,5-1,5 kg vienam gyvuliui per dieną, 21 dieną iki numatomos veršiavimosi datos. Produkto norma priklausys nuo katijonų kiekio racione, tačiau 0,5-1.5kg vienam gyvuliui per dieną, padės užtikrinti pakankamą anijoninį aktyvumą siekiant subalansuoti katijonų–anijonų skirtumą gyvulių racionuose prieš veršiavimąsi. Gali būti papildomai dedama 0,8 kg vienai karvei per dieną, avims ir ožkoms – 0,1 kg per dieną. Prireikus patarimo dėl specifinių šėrimo sąlygų, visuomet pasitarkite su mitybos specialistu.

Efektas:
  • Padeda įtvirtinti neigiamą katijonų-anijonų skirtumą racione
  • Padeda palaikyti suvartojamų sausų medžiagų kiekį ir išvengti problemų dėl neėdimo, sukeliančių prieskrandžio acidozę
  • Padeda didžiajam prieskrandžiui pasiruošti laktacijos periodui.
  • Mažina medžiagų apykaitos sutrikimų paplitimą:

– ketozės – kepenų suriebėjimo – klinikinių ir subklinikinių parezės atvejų – šliužo dislokacijos – gimdos infekcijų

  • Padeda karvėms greičiau pasiekti pieno davimo piką laktacijos laikotarpio eigoje
  • Didina baltymų ir riebalų kiekį piene