09

Autorius:  iš Bendra informacija

ultrasorb bag

Mikotoksinai – tai nuodai, pasigaminantys ant maistinių kultūrų augančiuose įvairiuose pelėsiuose natūraliai vykstančio antrinio metabolizmo proceso metu. Tai pakankamai stabilios medžiagos, kurios išlieka produkte po juos pagaminusių pelėsių žūties.

Gyvulių ir paukščių pašarų kokybė yra įtakojama pirminių žaliavų ir galutinio produkto užkrėtimo mikotoksinais. Antriniai pelėsinių grybelių medžiagų apykaitos produktai gali atsirasti dėl pačių grūdų užkrėtimo grybeliais dar lauke arba saugojimo metu kai pakyla temperatūra, padidėja drėgnumas ir susidaro palankios sąlygos pelėsiniams grybeliams. Naudojant mikotoksinais užkrėstus pašarus pasireiškia bendrieji intoksikacijos požymiai; apetito sumažėjimas, augimo ir reprodukciniai sutrikimai. Intoksikacijos gali pasireikšti gaištamumo padidėjimu, tačiau dažniau pasireiškia sveikatingumo ir produktyvumo pablogėjimas. Tai gali sąlygoti didelius ekonominius nuostolius.

Naudojant produktą UltraSorb, mikotoksinai esantys pašaruose yra deaktyvuojami. Keturgubas mikotoksinų reguliavimo metodas: SURIŠA – NEUTRALIZUOJA – TRANSFORMUOJA. Produkte esantys komponentai atlieka skirtingus vaidmenis, molio mineralo dalelės – suriša „polinius“ mikotoksinus, mielių sienelių komponentai – prisiriša prie toksinų ir patogeninių bakterijų, mielių ląstelės ekstraktai – modifikuoja toksino struktūras paversdami jas į netoksiškas, mikrobinių maistingų medžiagų paketas – palaiko audinio ir naudingos mikrofloros atsigavimą. Produktas UltraSorb, tai gyvulių ir paukščių sveikatingumo ir produktyvumo draudimo polisas, kuris užtikrins pelningą jūsų ūkio veiklą.

Pilną informaciją apie Micron Bio-Systems produktą Jums suteiks UAB “Ž. Ū. projektai“ (oficialus „Micron Bio-Systems“ atstovas) direktorius:

Robertas Miliūnas

tel. +370 670 23070

robertas@zuprojektai.lt