20

Autorius:  iš Bendra informacija

Ultracell bag (576x640)

Galvijų prieskrandžio veiklą galima stimuliuoti gyvų mielių pagalba.

„UltraCell“ – tai Saccharomyces cerevisiae mielių vienos rinktinės padermės koncentruotas šaltinis. Termostabilus gyvų mielių koncentratas sudaro palankesnes sąlygas galvijų didžiojo prieskrandžio mikrofloros veiklai, sumažina deguonies kiekį prieskrandyje, kuris neigiamai veikia anaerobinius prieskrandžio mikroorganizmus. Mielės prisitvirtina prie pašaro ląstelienos skaidulų ir sunaudoja aplink jas esantį deguonį, todėl prieskrandžio mikroorganizmai suskaido daugiau ląstelienos ir pagamina daugiau lakiųjų riebalų rūgščių, kurios yra pagrindinis atrajotojų energijos šaltinis. Be to, preparatas pagerina sąlygas ląstelieną skaidantiems mikroorganizmams daugintis. Daugiau mikroorganizmų – daugiau suskaidoma su pašaru gautos ląstelienos. Organizmas iš to paties pašaro kiekio gauna daugiau energijos ir baltymų, gautų iš mikroorganizmų.

Prieskrandžio mikrofloros veikla sutrinka padidėjus jo rūgštingumui. „UltraCell“ esančios gyvos mielės stimuliuoja laktatą naudojančių bakterijų veiklą ir apsaugo prieskrandžio mikroflorą nuo padidėjusio rūgštingumo. Prieskrandžio rūgštingumas ypač padidėja, kai karvės gausiai šeriamos koncentruotais pašarais. Gyvos mielės padidina prieskrandžio pH stabilumą ir padidina jo mikrofloros veiklos efektyvumą.

Be to, dėl mikrobinės konkurencijos mielių ląstelės sudaro nepalankias sąlygas patogeniniams mikroorganizmams. Jos neleidžia patogeniniams ir kitiems nepageidaujamiems mikroorganizmams prisitvirtinti prie žarnyno sienelės. Preparate „UltraCell“ gyvos mielės patogenines bakterijas prilipdo prie savo paviršiaus ir pašalina jas iš virškinimo trakto. Taip pat gyvos mielės slopina įvairių toksinų veiklą, todėl sumažinama rizika karvėms susirgti diarėja, sumažėja ir žarnyno veiklos sutrikimo galimybė.

Pilną informaciją apie Micron Bio-Systems produktą Jums suteiks UAB “Ž. Ū. projektai“ (oficialus „Micron Bio-Systems“ atstovas) direktorius:

Robertas Miliūnas

tel. +370 670 23070

robertas@zuprojektai.lt